| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU :*! Ce imi recomandati : Rexona deodorant uscat sau cu bilabatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cel uscat mie imi place mai mult, uite aici ai un post de pe blog-ul meu in legatura cu deodorantele si am vorbit acolo si despre unul de la Rexona:
http://polly-lena.blogspot.ro/2012/12/deodorant-si-anti-perspirant.html

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti recomand Rexona deodorant uscat

| BiuL a răspuns:

Eu prefer deodorantele uscate.

| Bondarel99 a răspuns:

Cu bila e mai bun.Eu am unul de la Garnier si ma tine foarte mult si e foarte eficient.

| Ciuuf a răspuns:

Rexona Deodorant.winking

| Irena97 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nivea desi vad ca preferi Rexona. Nivea e si eficient si discret incat nu se amesteca mirosul cu parfumul.

| Adeniy a răspuns:

Mie imi place mai mult cel uscat

| iiBeiibiiy a răspuns:

Cu bila big grin

| XanthiaSin a răspuns:

Eu il prefer pe cel uscatbatting eyelashes Mi se pare mai bunhappy