| tedi12345678 a întrebat:

ce parere aveti de aoro (legat de make up)?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gasesti preturi mai bune la make up pe elefant sau 1001 cosmetice. Iar parfumuri merita mai mult sa iei de pe parfumeria.ro. In rest, sunt super, n-am ce sa le reprosez.

| wonderwoman123 a răspuns:

E ok. Unele preturi cum ar fi al produselor MAC e destul de exagera. Adica pe site un fond de ten de la MAC, Studio Fix-ul e 200 si ceva de lei, iar in magazin sau pe macosmetics.ro e 150 de lei. In rest e ok. Brandurile gen Freedom sau Make-up Revolution nu prea am incredere, dar asta e strict parerea mea.