| Ursulet2019 a întrebat:

Hei TPU, cine imi poate recomanda si mie niste branduri de fard de pleoape foarte pigmentat?
Multumesc anticipat!

Răspuns Apreciat de Editori
| Goddessss a răspuns:

Iti recomand niște branduri de preturi medii.
Nu neapărat profesionale, dar nici chiar drugstore.
Pai hai sa vedem.
1)Nyx ii o varianta foarte buna. Au niște farduri extrem de bune, in special alea mono.
2)make up revolution la fel.
3)wet and wild. Am dat pe o paleta 30 de lei, dupe ul de la Modern Renaissance si ii super ❤️
4)La sephora găsești o mulțime de chestii, chiar si de la marca lor, numai ca au preturile destul de piperate.

Daca vrei ceva si mai ieftin, sunt branduri de drugstore ar fi Essence, numai ca-ti recomand doar fardurile alea metalice sau sclipicoase, ca celelalte fara primer nu prea merg. Alea is si prea pigmentate.
Oricum fardurile de la Sephora is cele mai faine si mult mult prea pigmentate. laughing am dat pe unul singur mono 33 de lei de 1, 2 grame, abia il aplic si tot ochiul mi l-a colorat.
Nu știu, depinde mult de bugetul pe care il ai.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

High end, drug store?!