| Iamr3d a întrebat:

Hei TPU, daca ai fruntea mare si te tunzi la zero big grin cum e? Ăștia care o spuneți din experiența, cum a fost?

4 răspunsuri:
| Alexandrionelu a răspuns:

Nu la toți ne sta bine tunși zero, totuși este plăcut, mai ales pe căldura asta și e sănătos și pentru par.

| acerr a răspuns:

O sa fii ca ala, Benone sinulescu

| IonutPetre12 a răspuns:

Si eu m-am tuns 0 în parti si 4 sus cu masina.A meritat sa incerc vara, la ce căldura e.Nu mi-a stat asa de bine dar si a revenir

| sabypinguu19 a răspuns:

Dacă ai fruntea mare o să pari un ministru extraterestru, experiențalaughing
Succes✨