| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! De la un timp am observat ca parul meu este ceva mai ars, aspru decat inainte.Nu folosesc placa/ondulator de par. feonul il folosesc de 2 ori pe saptamana, dupa ce ma spal. Chiar vreau ceva un balsam care sa imi faca din nou parul moale! Sampon voi folosi in continuare unul pentru par gras, dar as putea folosi un balsam care mi-l netezeste bine bine. Ceva recomandari?

Funda!

2 răspunsuri:
| LoveRock4Forever a răspuns:

Balsamul wash&go cu musetele, are si un miros minunat care te tine si 4 zile, eu il folesesc, este super bun, incearcalwinking.