| Isra26 a întrebat:

Hei TPU, deci am facut ceva ce acum regret foarte mult. Mai exact, la începutul verii mi-am vopsit părul ombre. Eu aveam părul super lung, șaten și mă plictisisem de el așa și am zis să încerc ceva nou. In fine, la început îmi plăcea dar acum nu mai îmi place deloc. Mi-am tuns și părul, acum îl am puțin mai jos de umeri, dar nu a schimbat cu nimic. Ideea e că vreau să mă vopsesc, să revin la șatenul meu, dar nu știu cum să-mi conving părinții să mă lase, pentru că lor le place acest ombre.
Cum să fac să le zic și să îi conving?
Funda, help

Răspuns Câştigător
| Eteda a răspuns:

Le spui ca vrei sa revii la culparea parului tau, pentru ca ti e dor si crezi ca asa iti sta cel mai bine, si ii rogi sa te inteleaga si sa iti respecte decizia. Sunt sigura ca o sa accepte, pana la urma e vorba de parul tau

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Părul crește destul de repede, ai răbdare.