| Annna123 a întrebat:

Imi puteti da niste idei cum as putea sa-mi aranjez parul la ocazii gen banchet?

Răspuns Câştigător
| Anita1D a răspuns:

Depinde de lungimea parului. Daca ai parul lung iti poti face o coada impletita foarte frumoasa happy.Sau iti poti face bucle lejere.Dar pana la urma depinde de tine. Iti dau un sfat:cauta pe YouTube videouri care sa te inspire si asa poti sa iti faci singura, numai trebuie sa dai o groaza de bani la coafor happy

4 răspunsuri:
| Azurry a răspuns:

Poți să ți-l lași desfăcut, cu bucle, sau drept; poți să ți-l faci coc; poți să-ți faci o coadă împletită sau de pește etc.