| Andrusk2 a întrebat:

Hei, TPU! M-am gandit eu asa, prin iunie să imi fac ombre blonde. Mai pe scurt, sa ma decolorez. Și acum in august vreau sa ma vopsesc la loc, culoarea naturala. Si intrebarile mele sunt:
1. Mai pot sa ma vopesesc la loc?
2. Dacă mă spăl pe cap, se ia vopseaua?

Răspuns Câştigător
| LadyDee89 a răspuns:

Poti sa te vopsesti la loc, culoarea nu se ia, poate se va decolora putin unde ai ombre

| Andrusk2 explică (pentru LadyDee89):

Păi si se va decolora tare? ca nu vreau sa ma tund...

| Andrusk2 explică (pentru LadyDee89):

Păi si se va decolora tare? ca nu vreau sa ma tund. si mai exact ce balsam sa folosesc pentru a nu se despica varfurile?

| LadyDee89 a răspuns (pentru Andrusk2):

Nu, si daca se va decolora putin, daca nu iti place te mai poti vopsi odata! nu mai folosi balsam ca nu e bun de nimic! foloseste masca de par, care iti place tie