| ginadr a întrebat:

Hei TPU m-am gandit sa devin reprezentant de cosmetice,doar ca vreau o firma gen AVON, ORIFFLAME, INFINITY...care sa aiba un termen de plata de cateva zile de la ridicarea pachetului...cel mai bun raspuns va primi FundaVOT (doar cele care ma ajuta) raspunsuri cu alte firme de cosmetice care au plata ramburs nu ma intreseaza si nu le iau in considerare Multumesc :*O seara buna

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WhiteTiger15 a răspuns:

Mie AVON mi se pare cel mai bun. Imi iau de ani buni lucruri de acolo si nu sunt dezamagita niciodata. In schimb oriflame are numai creme si de infinity nici nu am auzitwinking

| ionutalex13 a răspuns:

Nu castigi nimic daca te faci reprezentant e multa bataie de cap multa alergatura si nu te alegi nici cu bani.iti spun din experienta sora mea a fost si a renuntat

| PisicaFIFI a răspuns:

La AVON ai 14 zile termen de plata. Poti afla mai multe info aici: http://www.reprezentanti.com/

| Lala_Deea_1967 a răspuns:

Cel mai bun este Ladys eu il folosesc de ani buni are produse geniale si termenul de plata este de cateva zile dela ridicarea pachetului.

Răspuns utilizator avertizat