| trolololforever14 a întrebat:

Hei TPU.Ma intrebam cat ar costa albastru de metil? Am parul saten mai inchis si vreau sa stiu daca m-ar prinde culoarea.thinking

Răspuns Câştigător
| ƊöℓǨƐ a răspuns:

Heii.^Miruna.
Albastu de metil costa 3-5lei,depinde la ce pret il are farmacia.
Ti.ar sta bine,dar de cele mai multe ori,nu iasa albastru, si verde.
Sa stii ca se duce repede, pentru ca e dezinfectant.

4 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Costa intre 5-6 lei.Il gasesti in farmacii.

| madalin_7682 a răspuns:

Daca imi dai id tau sa imi trimiti o poza cu tine sa vad cum arati o sa iti spun

| trolololforever14 explică:

@Sarmalutza N-am intrebat cum mi-ar sta.Am vrut sa stiu daca mi se face culoarea albastra pe parul meu mai saten inchis.batting eyelashes

| Sarmalutza_3853 a răspuns:

Noi (fara sa te cunoastem) am putea sa-ti spunem da, mintindu-te. De ce? Pentru ca nu stim cum arati. Nu ar trebui sa te interese parea altora despre tine ci parerea ta despre tine.