| Laurentiujr a întrebat:

Mai am și eu o nelămurire. Dacă se poate, să-mi răspundeți la următoarele întrebări:
1. Unde este ok să-mi fac gaura în ureche? La salon sau acasă?
2. Cât costă un cercel medicinal?
3.Cu ce fel de ac se face gaura? Cu un ac steril normal sau cu o branulă? Cum am văzut de multe ori.
4. Cum se introduce cercelul prin ac? Aștept răspuns și ofer funda.

Răspuns Câştigător
| vmalex21 a răspuns:

Salut.Cel mai bine e să iti faci la salon, au un pistol cu care iti,, împușcă,, un cercel medicinal pe care il vei purta 4-6 saptamani pana se va forma gaura.Costa undeva pe la 30 de lei.Nu merita sa te complici cu ace si branule.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Patru intrebări: 4 funde, nu ești prea darnic!

3 - ac metalic steril