| iloveseeingyou a întrebat:

Maine am sa imi vopsesc varfurile,dar nu ma pot decide intre roscat sau blond. Eu am parul saten nici foarte inchis,nici foarte deschis,ochii verzi, cateodata verzi-caprui. Chiar nu stiu ce sa fac. Voi ce ziceti?
Va multumesc mult aniticipat!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Roscat s-ar potrivi foarte bine cu ochii verzi.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O nuanta de blond cred ca te-ar avantaja si la un caz ca nu iti place il poti face roscat

| AnemonaP a răspuns:

Decoloreaza-ti-l doar.Iti decolorezi varfurile.Si nu mai dai cu vopsea.Si eu vreau sa fac la fel.Si-a facut o prietena, ii sta genial.

| Chαяtreux a răspuns:

Blond e dragut

| Kasia a răspuns:

Clar as alege blondul.se poarta stilul ombre si ar arata mult mai bine cu blond.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Blondul se potriveste mai bine cu parul saten, roscatul cred ca merge mai bine cu parul brunet :*

| diavolitadulce a răspuns:

Blond daca il ai saten. daca nu vopseste tot parul la radacina negru (de preferat negru albastrui) iar la varfuri rosu

| MerVeilleuX a răspuns:

Blond.

| YrinaBubulina a răspuns:

As sugera roscat. Ti-ar sta mai bine:*

| Deyutzikaa a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci varfurile blond. Daca vrei sa te faci inapoi dupa saten e mult mai simplu.Cu roscatul sunt multe batai de cap.

| Alina19bc a răspuns:

Blondul este la moda si se potriveste foarte, foarte bine cu satenul de care ne-ai vorbit. Iti recomand cu toata increderea o nuanta de blond. pupici