| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Stie cineva cat ar costa un tatuaj din acela cu henna pe mana cum au indiencele?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Buna!
Cele mai mici și simple tatuaje costă între 10-15 lei, iar prețul crește în funcție de complexitate și mărime. Pentru unul mare și complex, pe tot spatele sau pe ambele mâini, se ajunge undeva la 120 de lei.

| Samariteanul a răspuns:

In jur de 20 de lei, depinde de unde si de la cine il iei.Eu am o colega in clasa care are tatal plecat in India si ii mai trimite de acolo cadouri printre care si tatuaje din acelea.Sunt foarte faine, trec cam intr-o sapt si daca incerci sa ti-l iei mai repede ramai cu semne de la el tot cam pentru o sapt, dupa care trec de la sine.

| roxyroy a răspuns:

Depinde cat de mare il faci

| Thesecretgirl2005 a răspuns:

Prețul este în funcție de mărimea și complexitatea tatuajului, locul de unde îl cumperi. Unul mic ar începe cu prețuri de la 15 lei până la 80 de lei. Unul mare poate începe de la 100 de lei.

| Biancaaaaaaaa explică (pentru Thesecretgirl2005):

Pai eu as vrea doar pe o mana si nu un model asa conplex