| ArisDi a întrebat:

Stiti unde as putea aa fac niste cursuri de machiaj in Suceava?

1 răspuns:
| Anyo1988 a răspuns:

Ai incercat sa te interesezi la fortele de munca, anofm. Banuiesc ca aveti acolo asa ceva tinand cont ca orasul e mare si frumos, eu sunt din jud cta si stiu ca la cta este si cei de la ajofm de obicei organizeaza cursuri gratuite " platite de ei " ( dar astea is detalii) deci cred ca ei te-ar putea ajuta, eu am facut la ei 2 scoli it si bucatar big grin succes