| justme_3711 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc cu nuantator, eu am parul saten inchis si as vrea sa incerc ori un saten deschis ori un brunet. Ce culoare credeti ca ar prinde mai bine? Si de la ce firma sa-l cumpar sa reziste mai mult? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Julyett a răspuns:

Brunet cred ca ar iesi mai bine iar ca firma pot sa iti spun ca eu folosesc produse de la Garnier si sunt multumita de ele.

3 răspunsuri:
| alicutza113 a răspuns:

Nu prinde :* am incercat de vreo 3 ori nu prinde pentru ca ave, parul inchis la culoare incerca cu vopsea!

| Dany17 a răspuns:

Depinde de culoarea pielii si de tipul tau de fata, De ex: Brunet- Face tenul mai inchis si daca ai probleme cu pielea el le face mai observate iar culoarea mai deschisa- invers! BAFTA

| strictsecret01 a răspuns:

Nu stiu poate ca mai bine te-ar prinde un brunet.e alegera ta fa cum vrei.ti pup...