| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste lentile de contact colorate de la lensa dar nu stiu ce nuanta..Eu sunt satena si am tenul destul de deschis...voi ce nuanta credeti ca m-ar avantaja?

2 răspunsuri:
| NicoleEazi a răspuns:

Verde,la brunet ar merge fantastic albastru insa la saten nu stiu ce sa zic depinde ce saten este inchis/deschis

| Jart16 a răspuns:

Bună! Depinde şi de trăsăturile feței, dar din ce ne-ai enumerat, aparent ți-ar sta bine gri, albastru, verde sau de ce nu, negru. Încearcă-le şi remarcă tu ce nuanța te prinde cel mai bine!winking numai bine!