| ?! a întrebat:

Hei :]. Unde as putea gasi pantaloni [blugi] colorati? Si un pret va rog thinking

ps : sunt din Bucuresti si de preferat magazinul/magazinele sa fie pe langa mall Vitan sau Unirii. Multumesc anticipat happy.

3 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Pai eu stiu la Takko, la Reserved, Stradivarius, New Yorker, Kiabi ca sunt colorati. Dar la Kiabi si Takko gasesti siguuuur.

| hugo a răspuns:

In mag unirii, mall etc...mai ales mall vitan la etj1! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in orice magazin de blugi trebuie doar sa cauti si pretul variaza intre 70 - 150 lei.