| Denisseq a întrebat:

Hei unde pot gasi o coronita cu urechi ca al lui taylor swift http://i2.cdnds.net/13/11/618x447/taylor-swift-22-video1 3.jpg? funda si as dori un site

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am vazut in ro pana acum, dar iti poti face singura una.

| Denisseq explică (pentru anonim_4396):

Cum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denisseq):

Pai eu ca sa vad cum arata am folosit o bentita de metal si o sarma de la o bratara dar tu ar trebui sa folosesti ceva materiale mai profi daca vrei sa o porti si pe afara. Sau poti cauta un blog/magazin handmade care-ti poate face happy.