| Sonyaaynos a întrebat:

Hei! voi ati fost la preselctia mra models agency? sau la orice alta casting de modeling? va rog povestiti-mi din experienta voastra si daca ati putea cateva sfaturi?:d..funda.va pup!

1 răspuns:
| Anonimacuprobleme a răspuns:

Da. deci la o i in Romania sa stii ca sunt foarte putin care iarta ori ce greseala sau chestii dar insa iti propun statele unite ale americii acolo gasesti oameni minunati si in + la noi in tara sa stii ca nu au conditii sau reguli pe masura insa acolo pot saiti spun ca ai conditii si un antrenament perfect zi de zi poti face aceste chestii pe minim 2 luni dar iti dai sema o experienta mai mic... insa la noi minimul este de 1 luna deci ma rog iti dai sema ce se intampla. nu stiu prea multe deci nu vr sa te zapacesc cu asta deci daca vr si crezi ca ti-a fost de ajuns. FUNDAhappy