| Madalina_Bajan_1983 a întrebat:

Heii,am nevoie de ajutor,atunci cand intind parul cu placa ma arde la mana, exista un fel de manusa pentru protectie si daca da, va rog un site, multumesc!

4 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Bună
Incearca alta placa deoarece in mod normal nu ar trebui sa existe o asemenea problema la o placa de par.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Sekim):

Se vede ca esti baiat laughing
Faptul ca arde nu inseamna ca placa e defecta ci doar ca temperatura e mare. Daca folosesti o temperatura mai mica nu te va mai arde asa tare pe piele dar nici nu va indrepta bine daca ai parul foarte ondulat si cu fir gros.

Madalina, exista astfel de manusi, doar cauta pe google, in magazinele fizice se gasesc foarte greu. Sau poti pur si simplu sa folosesti o manusa de piele.

| Madalina_Bajan_1983 explică (pentru Bondarel99):

Multumesc

| dmz123 a răspuns:

Pana gasesti o manusa speciala poti folosi una normala sau una de silicon genul celor pe care le folosesti la cuptor