| Tofan_Petronela_1999 a întrebat:

Am o intrebare: site-ul Okazii este bun? As vrea sa comand de pe el ceva si vreau sa aud si parerea voastra.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da! Siteul este bun, daca tu insa ai probleme cu vinzatorul si comanda nu este livrată in termenii in care tu te ai inteles cu vinzatotul, il poti raporta si i se acorda calificativ negativ sau cei de la okazii îi sterg definitiv ăluia contul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Site ul e bun, dar vanzatorul conteaza

| OnuOnulică a răspuns:

Da, e destul de bun.

| J0B0MAT a răspuns:

Dap,este bun.winking

| EneCristian a răspuns:

Verifica tot ce cumperi daca faci o investitie mare( masina casa) verifica personal nu doar pe net cat despre site totul e oke dar ai grija sunt si tepe.

| Ssssmokin a răspuns:

Site-ul e bun, depinde vanzatorul.