| Deeabvb a întrebat:

:] Am o nelamurire. Deci. am facut vineri o comanda pentru 3 produse de la Elf, si acum 2 zile am primit mail cu "Comanda a fost expediata". Stiti cumva in cat timp ajunge coletul? Si va sosi la posta, o sa ma sune ei sa ma anunte cand va sosi la posta sau trebuie eu sa ma duc sa verific? Sper sa ma ajutati. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| happyendings a răspuns:

Coletul sigur ajunge saptamana viitoare.Asta mai depinde si in orasul in care stai.In legatura cu sosirea, iti va veni o hartiuta in cutia postala ca sa te anunte ca a venit si sa te duci la posta sa il iei, sau daca le-ai dat numarul de telefon(daca e prin curier rapid) te vor suna sau iti va veni la usawinking Stai linistita, il vei primi.Asa eram si eu cand comandam ceva laughing

2 răspunsuri:
| Rsganne a răspuns:

Nu o sa te sune nimeni...mergi si verifici. Daca ti-au trimis mail cu "comanda a fost livrata" atunci, stai linistita, zilele astea ajunge la tine

| Deeabvb explică (pentru Rsganne):

Faza este ca am mai facut in aceeasi zi comanda si de la Lady's, dar prin curier, si dupa vreo 4 zile a sosit comanda, apoi ieri am facut iar tot pe Lady's si a venit chiar azi. Si ma gandeam ca poate o sa ma anunte cei de la Elf, ca o sa ma sune, ca daca mi-au cerut si numarul de telefon.