| LastNight1324235436 a întrebat:

Heii! Am o pereche de blugi lungi de care m-am plictisit si as vrea sa ii fac scurti.Cum as putea sa ii tai fara sa se desire cusatura?

10 răspunsuri:
| Rebeccahx67 a răspuns:

Nu este posibil, dar îi poţi tăia şi după te duci la o croitorie să pună îi pună ceva. Am uitat cum se numeşte. laughing Oricum, nu este posibil. rolling on the floor

| Lavinia7386 a răspuns:

Poti sa ii tai si sa le faci tiv ( indoi putin marginea si o cosi)

| lizemm a răspuns:

Buna. poti sa ii tai si apoi sa ii indoi. eu asa am facut cu cateva perechi si sunt in regula. dar de obicei la blugi nu se desira cusatura, din cate stiu eu.

| Aimèeeee a răspuns:

Poti sa le faci un tiv dupa ce ii tai. sai ii intorci invers si ii cosi asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aimèeeee):

Da cum zice ea!

| Aimèeeee a răspuns (pentru anonim_4396):

happy

| mariuscrazy09 a răspuns:

Ii duci la o croitoreasa si ii zici ce fel vrei sa-i faci

| mona a răspuns:

Ii duci la un croitor si ti taie frumos, le face tiv...

| MariusGomoi a răspuns:

Mai bine mergi cu ei la un croitor

| Naяutσ a răspuns:

Nu ai cum, dar poti increti cusatura si sa mai faci pe-aici pe-acolo niste taieturi cum sunt pantaloni din poza.

http://www.moja.ro/....../index.php