| Alle13c a întrebat:

Am vazut la mai multe fete o geanta : potrivita ca marime, culoare:. [nu conteaza ce culoare], cu o bretea mai lunga si inca 2 mai mici [sunt mai multe de design] si este din "piele". Stiti cumva la ce magazin pot gasi astfel de geanta [Bucuresti]? va implor ajutati-ma puppy dog eyes o caut de ceva vreme si nu gasesc :@ love struck

2 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Eu am una din asta de la Meli Melo,pe crem,si e foarte draguta,numai ca i-am scos breteau lungahee heePai incearca in mall-uri la magazinele de accesorii gen meli melo,accesorize,berska, stradivarius, etc si sigur vei gasi

| Ezyo a răspuns:

Ia legatura cu un reprezentant Avon happy