| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii! Ce ziceti de acei adidasi cu platforma ascunsa? Vi se par interesanti/frumosi? Ati purta asa ceva? Funda, cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Eu mi-am achizitionat o pereche de pe www.standard-shoes.ro si imi place la nebunie. isi merita banii!;)

| Ankiiiiiii explică (pentru T30D0RA):

Multumesc de informatii si de site! Primesti fundita :*

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

La mine in liceu a devenit deja o moda.Mie imi plac si mi se pare ca se potrivesc cel mai mult fetelor mai scunde.

| AndreeaRox a răspuns:

Sunt interesanti. Imi plac unele modele.o sa-mi achizionez cat de curand o pereche pe negru happy

| OoBunnyoO a răspuns:

Sunt ok, nu prea sunt genul meu deoarece nu prea port chestii sport. Dar arata bine.

| Ovidiuo a răspuns:

Da sunt super faini si nu costa prea mult!

| Enescu_Alice_1993 a răspuns:

Eu am 10 ani si mi-am luat pe verde si e super TE SFATUIESC DACA ITI EI ITI PROPUN SA NU MERGI PREA MULT!