| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii! Cu ce pot purta geaca de piele scurta? Gen sa fie la moda.

Răspuns Câştigător
| SweetTFresh a răspuns:

Hei! O poti purta cu absolut orice te face sa te simti mai bine! Ceilalti vor vedea zambetul pe chipul tau si ii vei binedispune cu fericirea ta. Bafta!

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Cu aproape orice... Conteaza si ce fel/tip de geaca e.

| Justme111 a răspuns:

Cu blugi cu talie inalta si tine-o inchisa daca e mai stramta. Asa arata genial in rest, se potriveste cu orice doar sa nu lasi tricourile in exterior. Baga-le inauntr-ul blugilor/fustei.

| Anasexoasa a răspuns:

Cu pantaloni scurti si bocanci