| XcRaZzyGiRlX a întrebat:

Heii dragilor happy. Deci, pielea mea este destul de sensibila, la frig vant sau prea mare caldura, asa ca trebuie sa-mi intretin pielea mereu, cu masti si creme. si as vrea sa-mi spuneti daca stiti ceva masti naturale, pe baza de miere de albine, care ajuta pielea uscata sa-si revina, si da stralucire fetei. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| CoolAlice a răspuns:

Amesteci bine parti egale de miere si iaurt gras (de ex cate o lingura din fiecare) si aplici pe fata. Lasi sa actioneze 20-30 minute, dupa care clatesti.

Mai multe idei naturale pentru ingrijire gasesti aici: http://naturale100.blogspot.ro/ :)

Oricum, mierea, iaurtul gras si uleiul de masline RULE!