| CorinaAici a întrebat:

Heii! Eu am parul degradat, cam pana la cot si in scari, iar bretonul este aproape pana la umeri. [am zis aproape.] Vreau sa ma tund ca sa il regenerez si as dori sa scap si de scari, dar nu stiu daca mi-ar sta bine. Am fata rotunda, ochi mari si fruntea medie (dar imi sta foarte bine si fara breton). Voi ce ziceti?
P.S. Am parul saten si este putin ondulat, dar nu ondulat frumos, ci sta in toate partile.

2 răspunsuri:
| Andreeadixi a răspuns:

Sora mea are fata rotunda si fruntea medie si are parul drept si lung(bine, al ei e ceva mai lung de cot) si ii sta foarte bine.Cred ca si tie ti-ar sta bine tunsa dreptbig grin

| CorinaAici explică:

Voiam sa zic fata ovala, scuze! (: