| Neagu_Andreea_2001 a întrebat:

Heii! Exista riscuri dacă mi-a intrat gel sub unghia naturală?

5 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Din moment ce gelul se aplica pe unghie nu cred ca va avea alt efect daca a intrat si sub ea

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Banuiesc cum ca unghia nu va mai avea acces deloc la oxigen. aceasta va slabi si probabil ca se va rupe mult mai usor, neavand toate substantele necesare pentru a trai si a fi sanatoasa.
Dar asta e, cand ti se rupe, banuiesc ca iti poti pune altele, de data asta cu mai multa atentie sa nu ajunga si sub unghie.

| PhoenixSuns a răspuns:

O sa iti putrezeasca degetul de la radacina si o sa cada!

| Adramelech_Satana_1998 a răspuns:

Nu,este ok
fundita?