| Denianonim a întrebat:

Heii
Îmi puteți da niște exemple de ținute pe care le purtați în pen-ultima zi de școală?
Vreau un răspuns cât se poate de rapid
Dau Si funda

6 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

La noi era obligatoriu sa venim in alb si negru. Adica - o camasa alba si fusta/pantaloni neagra/negri. Dar cum la voi nu e restrictie de culori, poti incerca si altceva, dar totusi mai serios, mai 'office' ca sa zic asa

Răspuns utilizator avertizat
| teroristul520 a răspuns:

În ultima zi de școală eu ași prta ceva mai elegant de exemplu : (fată) : O uniforma mai specială (băiat): camașă și cravată, pantaloni negri și pantofi. Eu m-aș imbraca asa deoarece este un moment important din viața unui elev și poate te va premia cu un premiu si va trebui sa te îmbraci elegant. Găsesti tu ceva mai deosebit decat de obicei si sa incerci sa-ti faci coafura! Sper ca te-am ajutat

| Denianonim explică (pentru teroristul520):

Mersi de răspuns
Dar ce fel de haine mi-ai recomanda? exemple
Că nu avem uniformă

| teroristul520 a răspuns (pentru Denianonim):

Întai zi ce esti fata sau baiat ca nu vreau sa scriu la ambele

| Denianonim explică (pentru teroristul520):

Fată
Dacă eram băiat nu cred că ma intersam atâta de haine