| nojudgements a întrebat:

Heii! Imi recomanda cineva o pasta de dinți pentru albire dar pe care ati folosit-o si stiti ca da rezultate? Mulțumesc mult!

6 răspunsuri:
| sopranaCadaverica a răspuns:

Lacalut White. E perfecta.

| Username272 a răspuns:

Https://bettersmile.ro/......une-activ/ iți fac dintii alb ca laptele, daca nu vrei asta scump, iti recomand Colgate expert white

| nojudgements explică (pentru Username272):

Nu afectează smaltul dentar?

| Username272 a răspuns (pentru nojudgements):

Daca pariez atât cat trebuie o dată la 2 zile e bine si nu afectează

| KaanNoah a răspuns:

Eu am avut problema cu dintii, erau prea galbeni. Am folosit si carbune activ, si bicarbonat de sodiu, si lamaie, si tot felul de paste de dinti. La final, am vazut pe internet niste benzi, care pot spune ca isi fac toti banii. Eu aveam dintii foarte galbeni, iar dupa ce le-am folosit, ii aveam aproape albi, perfecti. Benzile sunt de la Coolsmile. Cauta pe google : benzi albire dinti coolsmile. Eu am dat 150 lei cu tot cu transport, e destul de mare pretul, dar iti garantez ca merita. Benzile astea nu au pareri proaste. Adica nimeni nu a spus ceva rau despre ele.

| FataMisto0101 a răspuns:

Buna! Iti recomand Colgate Expert White daca te speli zilnic dimineata si seara da rezultate!