| Boblobobonti a întrebat:

O dată cu frigul acesta a cam început să înghețe picioarele. Și mă gandeam că ar fi foarte util sa iau ceva pe sub pantaloni. La fete totul e mai simplu că un ciorap și colanți mulați. Pentru bărbați ce ar fi recomandat sa poarte? Adică să fie și util, sa tina de cald și să nu incomodeze.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Gasesti in piete pantaloni tricotati de diferite grosimi. Sunt unisex, si se poarta pe dedesubt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am trăit în minciună? Credeam că și bărbații poartă colanți, dar le spun izmene.

Răspuns utilizator avertizat
| Csander a răspuns:

Barbatii nu pot folosi colanti sau ce?