| ClaudiaAmalia a întrebat:

Heii, stitii maine incepe scoala si as vrea sa va intreb cu ce va imbracati ( nu vreau raspunsuri genn : cu haine straight face ) vreau sa stiu doar ce sa'r potrivii in "prima" zii de scoala dupa o vacanta pe care o mai vreau. P.S : Scoala mea nu are uniforma happy

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu vad de ce m-as imbraca altfel decat in general in "prima zi de dupa vacanta". Nici liceul meu nu are o uniforma anume, insa daca cineva se imbraca prea exagerat sau extrem, uneori i se atrage atentia. Cu toate ca de obicei nu imi planific cu ce ma imbrac in urmatoarea zi, maine cred ca imi iau o fusta neagra (de lungime medie), un tricou cu o trupa si bocanci. Si o camasa kaki pe deasupra, desi e destul de cald la noi in liceu si nu prea e necesara.

6 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

La noi nu e uniforma asa stricta.Iau niste blugi negri si un plover dragut tare(nu prea stiu cum se scrie) si o esarfa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cu cizmulite, fustita si hainuta deh trebuie sa se vada ca a trecut Mosu si pe la tine!

| ShadowWolf a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Pe bune? laughing

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru ShadowWolf):

Oricum eu am terminat de mult scoala, am zis si eu.

| ShadowWolf a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Aaaa. aha

| Mangustă a răspuns:

Daca am noroc o sa reusesc sa nu plec din casa in pijamale.
Blugi. Camasa de blug (o culoare bizara, deschiza). Esarfa/fular. Palton. Insulete a dracu de vechi.
Acum habar nu am ce ai tu in dulap ca sa-ti zic cu ce sa te imbraci.