| AndraEatsyourBrain a întrebat:

Heii TPU. As dori sa ma vopsesc dar nu permanent. Am parul saten deschis si as vrea sa ma fac bruneta. Ce pot folosi?
Cel mai detaliat si folositor raspuns primeste FUNDA.
Multumesc anticipat. :*

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In niciun caz cu henna.
Metoda naturista dureaza prea mult pana isi face efectul.Cel mai bine e sa folosesti un nuantator fara amoniac care dureaza cateva spalari.

| alucianna a răspuns:

Naturist cu ceai concentrat de frunze de nuc sau ceai negru. Dar nu orice par se inchide de la asa ceva. Ai putea incerca si cu sampon nuantator. Si cred ca merge si cu Henna. O gasesti in farmacii.