| anonim_4396 a întrebat:

Heii,TPU!
Daca imi bag pierce-ing in buza de jos, dupa 3-4 zile pot săruta? Adica, nu o sa mă doară sau nu o sa se infecteze? Dau funda! Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| cezar003 a răspuns:

I-ti sugerez sa folosesti pirce-uri din argint sau silicon, iar sarutul daca este afectiv, muschii fetei propulsati de inima pot trece peste orice durere si nu vei simti decat placere

| Ana4567 a răspuns (pentru cezar003):

Nu îmi afectează aparatul dentar? Am citit pe internet ca imi pot cadea dinții sau asa ceva. Este adevărat sau doar un mit? sad

| cezar003 a răspuns (pentru Ana4567):

Este o prostie debitata de cineva care si-a facut un blog.aiurea pentru a panica multimea sa fie de partea lui.
Ce tampenii vorbesti femeie? tu mai esti pe terra sau ai luat mult din licoarea lui Bachus? Nu-ti pica nimic draga, nu te mai lua dupa toti neispravitii... I-ti spun si medical si fashion ca nu ai de ce te teme

| cezar003 a răspuns (pentru Ana4567):

Probabil ca cineva din familie sau din apropierea ta nu sunt de acord cu prietenul tau si au inventat niste aberatii, dar este o prostie contemplara deasupra mintii omenesti sa crezi ca-ti pica dintii daca saruti pe cineva, fara suparare

| anonim_4396 explică (pentru cezar003):

Nu,nu. Nu dacă sărut. Daca imi pun pierce-ing. Scrie pe internet ca ar putea sa imi afecteze dintii, daca as avea in limba. Nu stiu, daca e cazul si in buza. Sa fim serioși. Nici nu se pune problema despre sarut aici

| cezar003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Este vorba despre alte metale dar daca este argint ..nu trece bacteria si nu se face transfer de ADN prin el

7 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Crezi ca stomatologia foloseste scuipinol care se dizolva cu saliva altuia? cat despre boli nici macar sida nu se poate transmite prin saliva ci decat cu rani deschise, de aia ti-am sugerat sa folosesti pirce-uri din argint (este cel mai bun dezinfectant in sange) nu este vorba despre vampiri aici ci despre o spalare a eventualelor rani de la buze, stiu foarte multe despre asta si pot sa scriu si un roman

| cezar003 a răspuns:

Vezi ca pe net gasesti tot felul de baliverne, si poate o sa-ti pice si parul din cap de la un piercing in buric daca mai bagi in seama toate prostiile