| xTheCristalls a întrebat:

Heii TPU!
Pentru cei care au cont pe Lady Popular... vreau sa ma ajute cineva sa pot trebuie ce de Level 7 respectiv la Proba cu Jocul ``Master Mind`` fiind ca am incercat sa joc ca sa pot trece nivelul si dupa ce am jucat nu m-a trecut la Level 8.
De Ce oare?
Va rog, incercati sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Ralluca99 a răspuns:

Eu sunt lv 20. Am trecut demult de acest level. Este foarte simplu ..nu prea se poate explica..eu joc de vreo 2 ani acest joc si in fiecare zi joc master mind... timitemi un mesaj cu Id-ul tau ca sa te ajut... Funda?