| PapushaDeCristaL a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa ma vopsesc dar nu stiu exact ce culoare mi se potriveste.Ma gandeam la ciocolatiu, am vazut ca se poarta si arata bine.Eu acum sunt satena, acum un an am fost vopsita negru-albastrui dar am revenit la culoarea naturala.Am tenul inchis, ochii caprui... si inca ceva: mi-au aparut niste fire albe laughing ma gandeam ca dupa ce o sa ma vopsesc o sa imi apara si mai multe, deci nu stiu ce sa fac.Astept pareri happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ciocolatiu este o culoare frumoasa dar nu stiu daca iti prinde din prima daca ai fost vopsita negru albastrui

| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda culoarea tot ciocolatiu este foarte frumoasa culoare.