| qLoveSmileღ a întrebat:

Heii TPU. kiss Zilele astea vreau sa ma duc la coafor deoarece vreau breton intr'o parte. love struck Acum 1 an aveam breton pe toata fruntea, dar si acum il pun eu singura intr'o parte. Bretonul este pana la nas thinking ( lungimea. ).
Daca ma duc la coafor, trebuie sa ma tunda? :-s Eu nu vreau, ca am parul lung si nu-l vreau scurt. sad Trebuie sa ma tunda desi am bretonul lung? thinking

Funda. kiss

Răspuns Câştigător
| MyPassion a răspuns:

Nu trebuie sa te tunda, daca tu vrei doar sa-ti faci breton, doar daca ai parul inspicat sau daca doresti sa-i dai o anumita forma si sa-ti ia putin din varfuri, dar bineinteles doar daca vrei tu acest lucru, si eu am parul lung si breton pe frunte puppy dog eyes!

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Bună.
Nu te va tunde scurt, e necesar să îţi ia din vârfurile despicate şi îndoite.
Coafeza ştie ce face.
Numai bine!

| alex310 a răspuns:

Iti tunde putin din breton, ca sa-ti dea forma respectiva

| BăăăSuntEuellla a răspuns:

Paiii. depinde cum vrei.puppy dog eyes. tu decizi! happy.