| Slujitoru_Diana_1990 a întrebat:

Heii! Vreau si eu un site de fashion ca sa imi pot face bratari, lantisoare… adica chestii misto.

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Http://weheartit.com/
Găseşti aici foarte multe.
Scrii diy bracelet/ tutorial bracelet, diverse denumiri din astea şi sigur găseşti, la fel şi pe google images.
Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Mai găseşti şi pe diverse site-uri de unde poţi învăţa cum se fac bijuterii (gen din astea de unde cumperi lucruri pentru brăţări: multemargele.ro).
Găseşti şi pe paginile de facebook şi modele de brăţări care te inspiră.