| DjLexaa a întrebat:

Heiii. Am o prietena cu probleme financiare si care iubeste moda dar nupreeaa o poate urma laughing)
Imi puteti spune cateva magazine din Bucuresti cu haine destul de dragute si ieftine? I-ar fi de mare ajutorr. Fundaa pentru celel mai multtee ideei.

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Prin IDM, la 12/13 lei are haine foarte drăguțe și de calitate, prin Romană/Unirea unde se fac reduceri, prin Mall-uri.
Sărbători fericite!

3 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Pei nu stiu daca sunt magazine ieftine cu haine care sa-i placa. Puteti modifica hainele pe care le are. Sau sa le duceti la un croito.Fiti inventive si veti reusi! 1Craciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iubeste ma moda? adica... CE? concret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
La Cheap and Chic Shop gasesti haine si accesorii designer incepand de la 30 Ron!

Transport gratuit prin Posta Romana.
http://cheapandchicshop.blogspot.com/