| Ilovemusic1234 a întrebat:

Feteloooor,I need some heeelp.Mi-am cumparat de la Melkior o oja albastra extrem de faina si pigmentata, daaar probleeemaa e ca dupa ce ma curat cu acetona, unghiile imi sunt albastrite broken heart( intrebarea mea e cum scap de astaa broken heart( arata extrem de inestetic..parca as fi zdrobit afine 10 zile rolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Pune un lac tratament inainte de oja sau cumpara acetona din aia la flacon din ala de are buretel inauntru si bagi degetu acolo si curata foarte bine.
PLus mai poti incerca si dupa ce cureti cum cureti tu sa te speli pe maini si sa folosesti perie de unghii si sa cureti f bine sub unghii si cuticula.

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Se da cu lac inainte, chiar ar fi asa de greu sa-ti dai seama si singura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai nimic.
Ceea ce nu știi tu de fapt este că ai rădăcini de ștrumf.

| Ilovemusic1234 explică (pentru anonim_4396):

No binie maa rolling on the floor) vezi ca ma urc pe un scaun si te bat la calcaie rolling on the floor)

| alexwahl a răspuns:

Esti roman?

| petitconseil a răspuns:

Dai cu lac incolor 2 straturi, apoi aplici oja albastra, apoi iar un strat de lac incolor.winking