| pufuletz11 a întrebat:

Heiii,stiti un fond de ten cu o acoperire bunicică, dar care sa aibă un aspect natural?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Praful de var. Perfect natural si se foloseste cu succes atat pentru tencuiala, cat si pentru gletuire. big grin

| Lostlyric a răspuns:

As recomanda mereu fondul de ten Fit Me, de la Maybelline. Pret mult sub nivelul celorlalte, calitatea mult peste nivelul pretului. Acoperire foarte buna, aspect natural daca este folosit cat sa acopere (un strat) -si de specificat ca nu am probleme majore cu transferul lui pe gulere.

| wonderwoman123 a răspuns:

Maybelline fit me, MAC Matchmaster, Too faced Born this way, UD Naked Skin, Lancome Teint idole, Armani power fabric, Dior forever. Cere mostre din Sephora si douglas si testează-le. Nu e neaparat sa le cumperi.

| Kat29 a răspuns:

Incearca-l pe cel de la Estée Lauder. Il poti gasi pe https://www.aoro.ro/estee-lauder/double-wear-stay-in-place-make-up/

| lmateiu1992 a răspuns:

Buna! Eu folosesc fondul de ten de la Paese si ti-l recomand cu incredere. Il poti comanda de pe www.paese.ro Bafta!

| MariaMary129 a răspuns:

Iti pot recomanda fondurile de ten de la Avon. Sunt bune.