| pudi a întrebat:

Hello happy am nevoie de o dieta de slabit rapid impreuna cu un plan de exercitii fizice. Imi trebuie sa slabesc 5 kilograme, fara pastile. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| 1992 a răspuns:

Regula de aur intr-o dieta:nu manca seara, dupa ora 18-19. Iar sportul de orice fel este indicat, cel mai bine e sa alergi cu bicicleta sa urci si sa cobori scarile de cateva ori, la piscina daca te duci te si racoresti.Bafta si apropo nu manca prajeli.tongue

4 răspunsuri:
| ☆ Danny☆ a răspuns:

Reteta de slabit "Balerina" – slabesti 1 kilogram pe zi:- Ora 8:00 – 1 cafea(sau ceai)
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi.
Exercitii:uite un site http://nana.kaz3.info/exercitii-de-slabit-pilates.html

| Alecsanndraa a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor tare rau..."slabesti 1 kg pe zi" omg rolling on the floor... iubita daca slabeste cineva pe terra 1 kg pe zi eu ma arunk de la balcon rolling on the floor

| adry_4721 a răspuns:

File:///C:/Users/flore%20lidia/Desktop/toate/adriana%20nu%20intrati

aici gasesti niste metode. Bafta. apropo dai funda? pupkiss

| serena a răspuns:

Eu am slabit un 3 kg in 5 saptamani. am inceput sa alerg in fiecare seara, nu mai mananc dupa ora 18, mananc dimineata iaurt cu cereale, si evit dulciurile si mancarurile prajite. bafta!