| PatriciaMara10 a întrebat:

Hello, am o mică problema, de doua zile mi-am făcut un nou tatuaj și ma doare in unele locuri, îl curat corespunzător știind cum stau lucrurile cu așa ceva, însă e puțin roșie pielea și ma doare, tatuajul e deasupra gleznei și-mi afecteaza și mersul puțin. Oare e normal sa ma doara cum e rana deschisă încă?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da, e normal sa te doara cateva zile, pana se vindeca, incearca si tu sa nu alergi la maraton happy stai linistita acasa o perioada, relaxeaza-te si rasfata-te :* :*

| PatriciaMara10 explică (pentru anonim_4396):

La maraton nu alerg dar cu treburile zilnice și care intervin pe parcurs da laughing) Ok, ma cam speriasem pentru ca la primul nu patisem așa. probabil cum și zona diferă și e mai sensibilă pielealaughing)