| Yurisa a întrebat:

Hello. As vrea ca intr-un viitor apropiat sa imi fac piercing in cartilajul urechii (as dori un industrial dar imi e frica de durere laughing ) stiti cat dureaza sa se vindece, cat de tare doare?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Teoretic ar trebui sa treaca in 10 minute, practic depinde de om.

| Yurisa explică (pentru LPCTSTR):

De asta ma tem laughing am gauri in urechi facute cand eram mica, dar am facut hemoragie si au trebuit sa imi coase urechea happy

| LPCTSTR a răspuns (pentru Yurisa):

Am incercat sa-mi imaginez... bruh

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pe moment nu simti nimic... dar dupa o sa simti o mica durere. Iti dai seama ca o sa sa vindece in 2-3 saptamani

| Boblobobonti a răspuns:

Hei, pot să te ajut eu. Nu doare tare, va fi rapid.

| Neatageorge95 a răspuns:

Doare pe moment, dar în câteva minute te obisnuiesti, Nu-i chiar atât de rău, eu am pier E-uri mai pe tot corpul, și după ce te obisnuiesti e chiar usor?