| mihela94 a întrebat:

Hello! Ce stiti despre purtatul bustierei non stop? Este adevarat ca ajuta sanii sa nu se lase si sa isi pastreze forma? E bine daca o port si ziua si noaptea?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este bine sa porti bustiera zi si noapte, doar ziua.
Sanii se lasa daca sunt mari si voluminosi, sau daca alaptezi.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Clar nu e bine deloc s-o porți non-stop. cică n-ar avea efect deloc dar eu sincer cred că mai rău face pentru că mușchii care țin sânii nu mai acționează deloc fiind tot timpul susținuți de sutien/bustieră

| Bizon95 a răspuns:

Din cate stiu eu nu e bine sa sustii sanii non-stop, e nustiuce muschi care se atrofiaza, iar dupa aia fara suport or sa se lase