| roxana2519 a întrebat:

Hello. Credeti ca rochita asta merge de revelion? O sa merg impreuna cu sotul la o cabana la munte impreuna cu niste prieteni, nu vom iesi afara poate doar pentru cateva minute la 12 noaptea sa ciocnim un pahar de sampanie

https://www.fashionnova.com/......reen-combo

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E mult prea mult pentru o cabană și chiar și așa mi se pare rochie de prostituată, sincer

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O sa bage carantină deci nu vei avea voie sa pleci nicaieri de revelion, daca vrei sa porti rochia in pat e treaba ta, ca la cabană e interzis, anul acesta sarbatorile sunt diferite față de anii trecuti, se stă acasa ca sunt multe cazuri de covid.

| alina2k18 a răspuns:

E de club sau clubbing pe plaja dupa umila mea parerewinking
La cabana merge altceva.

| DianaTPU a răspuns:

Cred ca e prea decoltata pentru Revelion, e posibil sa-ti fie frig si in cabana nu doar afara. Iti recomand o rochie tricotata daca esti mai friguroasa sau una la care poti sa porti si dresuri.

| roxana2519 explică (pentru DianaTPU):

Nu sunt asa friguroasa, in plus o sa fie caldura in cabana. Vreau sa fiu sexi, nu tin neaparat sa port dresuri...intrebarea era daca e sexi, sau poate fi considerata vulgara

| DianaTPU a răspuns (pentru roxana2519):

Dupa parerea mea este pentru scena, e potrivita pentru Delia daca are un spectacol undeva, e prea mult pentru o petrecere, mai ales una la munte cand e frig.