| BountyLoverXD a întrebat:

Hello! Dati-mi un mic sfat happy In fiecare zi folosesc o crema simpla de corp (nivea soft crema hidratanta revigoranta), nimic mai mult pentru corp, intrebarea e sa o folosesc dimineata sau seara? sau ambele?

2 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Cel mai bine ar fi sa o folosesti atat diminata, cat si seara!
Sper ca te-am ajutat!

| BiuL a răspuns:

Nu are nici o relevanta, cum ti-e tie mai comod. important e sa aiba timp sa intre in piele inainte sa te imbraci si sa iesi din casa.