| anonymus1881 a întrebat:

Hello! Este pentru prima data când ma gândesc sa ma duc la un salon ca sa ma epilez cu ceară (sunt baiat), pâna acum foloseam lama. Epilarea inghinala implica intreaga zona pubiană și a testiculelor?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Epilarea inchinala este doar epilare inchinala, adica numai la stinghia piciorului esti epilat.
Oraganele sexuale nu se epileaza decat la cerere si nu toate cabinetele cosmetice o practica.

| anonymus1881 explică (pentru Violleta2022):

Cum pot stii daca un anumit salon o practică?

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonymus1881):

Intri in salon, mergi direct la sectiunea de epilare si intrebi cosmeticiana.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru anonymus1881):

Te uiți pe publi24

| Design2021 a răspuns:

Depinde de salon, zona testicolelor este foarte sensibila, daca doresti te face, daca nu vrei nu te face este simplu.