| Cattalinaa a întrebat:

Hello girls! Ce protectie solara pentru ten mixt/gras folositi la plaja?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Iti recomand sa alegi doar creme cu protectie solara de 50 cu filtre pentru razele uva cat si uvb, o crema foarte buna care este adaptata tuturor tipurilor de ten si tuturor buzunarelor este Altruist SPF 50, il gasesti la farmacia Tei, bebe tei, Avia Farm si pe biobeauty online. Eu am tenul gras si folosesc momentan Altruist dar bineinteles ca exista si alte variante, precum: La Roche Posay Anthelios, Uriage 50+ Bariere Sun, Isispharma Uveblock, A-Derma 50+, Actinica etc. Fiecare brand dermatologic are astfel de creme, trebuie doar sa te informezi si sa o gasesti pe cea care ti se potriveste.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albus de ou! Si de ce doar girls?

| DamianTeodor a răspuns:

Fairy,cel mai bun